We boost our clients to get more sales

Biz Kimiz?

Bilişim sektöründe vizyon sahibi yazılım şirketi olan Melasoft Bilişim Teknolojileri 2013 yılında çalışmalarına başlamıştır. Kısa bir süre içinde SAP Application Development Partnerlik sürecini tamamlayarak SAP partneri olmuştur.

Melasoft; inovatif teknoloji çözümleri ve her geçen gün büyüyen AR-GE ekibiyle, bilişim sektöründe yenilikçi bir yazılım firması olarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Bugün yurt içi ve yurt dışı projelerde geliştirdiğimiz çözümler, add-on ürünler ve danışmanlık hizmetlerimizle aktif bir rol almaya devam ediyoruz. Melasoft olarak E-Arşiv, E-Fatura, E-Defter ve E-İrsaliye başta olmak üzere birçok SAP çözümlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Uzman SAP danışmanlarımız ile müşterilerimizin SAP projelerine danışmanlık sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Teknolojide açık kaynak kullanımını yaygınlaştırma odağı ile Melasoft Bilişim Teknolojileri yeni ürün, çözüm ve hizmetler ile pazarı şekillendirmeye devam etmeyi hedeflemektedir. Her geçen gün bilişim sektöründeki değişim ve dönüşümde rekabet gücüne büyük katkı sağlayan, paydaşları ile Avrupa ve yakın coğrafyaya da teknoloji katmanında hizmet veren öncü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Compliance Solutions
Turkey
Europe
Germany
France
Hungary
Poland
Portugal
Kazakhstan
Egypt
  • +49 69 870 0953 40

  • +90 850 302 1038

  • Berner Straße 81 60437 Frankfurt am Main

  • Ataköy 7-8-9-10.Kısım Mah.
    Avrupa Office&Residence No:8-1 D:138 Bakırköy/İstanbul

  • Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:39/130
    Protokol Plaza A Blok Çankaya/Ankara

Our Solutions
Software Development Solutions
Security Solutions
Our Services

© Melasoft Information Technologies