Melasoft SAP e-Muhasebe Fişi

Elektronik Defter Genel Tebliği 4.4.1 / (a) fıkrasında “e-Defter dosyaları ve bunlara ait berat dosyaları birbirleri ile ilişkili şekilde elektronik ortamda, muhasebe fişleri ise kağıt ve/veya elektronik ortamda, istenildiğinde ibraz edilmek üzere muhafaza edilmek zorundadır.” ifadesi yer almaktadır. e-Defter uygulamasını kullanan mükelleflerin muhasebe fişlerini kağıt ve/veya elektronik ortamda muhafaza etmesi zorunludur.

SAP e-Defter uygulamasına dahil olan mükelleflerin elektronik ortamda oluşturdukları ve muhafaza ettikleri e-Defter ve berat dosyalarına ilave olarak, Muhasebe Fişleri’ni de kağıt ve/veya elektronik ortamda muhafaza etmesi zorunludur. Melasoft SAP e-Muhasebe Fişi ile Muhasebe Fiş’lerinizi kolay ve hızlı bir şekilde elektronik ortamda saklayabilir, muhafaza edebilirlersiniz.

Muhasebe fişlerinizi, ister tek tek, ister gün bazında toplu olarak dosyalayabilir, Mali Mühür imzalı ve zaman damgalı bir şekilde elektronik ortamda saklayabilirsiniz.

Melasoft SAP e-Muhasebe Fişi Çözümü ile muhasebe fişlerinizi Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından istenilen dosya formatında (xml, pdf içi xml, pdf, txt, csv, json vb.) her bir muhasebe fişi için ayrı ayrı NES veya Mali Mühür ile zaman damgalı olarak saklayabilirsiniz. İstediğiniz zaman Elektronik Muhasebe Fişlerinize ulaşabilir ve ibraz edebilirsiniz.

Melasoft SAP e-Muhasebe Fişi ile yazıcı, toner ve kağıt maliyetlerinden tasarruf sağlar, Muhasebe Fişlerinizi kağıt ortam yerine elektronik ortamda saklamış olur ve talep edildiğinde çok daha hızlı bir şekilde muhasebe fişlerine erişebilir ve elektronik ortamda ibraz edebilirsiniz.

BİR SONRAKİ ADIMINIZ…

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin!

Teklif Al
Compliance Solutions
Turkey
Europe
Germany
France
Hungary
Poland
Portugal
Kazakhstan
Egypt
  • +49 69 870 0953 40

  • +90 850 302 1038

  • Berner Straße 81 60437 Frankfurt am Main

  • Ataköy 7-8-9-10.Kısım Mah.
    Avrupa Office&Residence No:8-1 D:138 Bakırköy/İstanbul

  • Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:39/130
    Protokol Plaza A Blok Çankaya/Ankara

Our Solutions
Software Development Solutions
Security Solutions
Our Services

© Melasoft Information Technologies